веб-студия Софт-Про

Телефонія

Розділ “Телефонія” надає широкий функціонал, який допомагає швидко орієнтуватися і бути готовим до розмови з клієнтом. При дзвінку відкривається картка клієнта з історією контакту, і навіть проведеними угодами. Тепер Ви можете знати кількість перших та повторних звернень до Вашої компанії. Однією з переваг є гнучка схема переадресації дзвінків на вільного менеджера. Крім того, проводитися контроль за втраченими дзвінками, що дозволяє передзвонити потенційному клієнту. У журналі дзвінків можна провести сортування за такими критеріями: “Тип дзвінка”, “Період”. За умовчанням, сортування йде за датою дзвінка.

У “Картці клієнта” відображається історія контактів та тривалість розмов.

У програмі реалізовано кілька варіантів звітів, що дозволяє побачити навантаження за періодами/годинами.

Також звіти доступні у графічному вигляді.

Ще одна фішка – це запис розмов із клієнтами. У разі виникнення конфліктної ситуації або непорозуміння, Ви можете прослухати розмову і вирішити питання. Якщо у вас є права, можна прослухати розмови всіх менеджерів.

У блоці “СофтФон” є ряд вкладок, які допомагають швидко працювати.

Call tracking

Завдяки Call tracking можна аналізувати ефективність рекламної кампанії. Ця функція дає розуміння того, звідки прийшов клієнт, яка з обраних стратегій просування фірми/послуги є результативною.

 

Замовити

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги