веб-студия Софт-Про

Інтеграція с сайтом

Інтеграція дозволяє виявити слабкі місця у воронці продажів, а також наскільки відповідально менеджер підходить до своєї роботи. Ця частина програми дозволяє побачити, наскільки ефективна реклама, звідки саме приходять клієнти. А можливість швидко відповідати на запитання клієнтів із сайту принесе вам позитивний відгук.

Кожна колонка має певний колір, який залежить від:

  • виду заявки;
  • етапу воронки клієнта;
  • чи відпрацьовано заявку;
  • джерела клієнта (сайт, месенджери тощо). 

Колонка “Завдання” показує оброблені менеджерами заявки. Якщо стовпчик залитий зеленим кольором і стоїть галочка, то менеджер впорався з поставленим завданням.

Список заявок, які прийшли з сайту можна відібрати: “за датою”, “за видом заявки”, “за менеджером” або одночасно за декількома параметрами.

Поля, у заявці, створеній на сайті, не підлягають редагуванню.

Після переговорів із потенційним клієнтом можна внести результати у спеціальну форму.

Заявки із сайту сортуються за типом. Можна налаштувати колір – це допоможе швидше орієнтуватися у таблиці. Крім того, у списку видно менеджерів, які займаються даною заявкою.

За допомогою звітів можна проаналізувати ефективність роботи із заявками. Відображається кількість заявок, тривалість обробки, а також ті, що потрапили до “чорного списку”

Інтеграція з Яндекс Дірект сприяє отриманню онлайн доступу до управління рекламними матеріалами. У системі видно статистику з сервісу Google Analytics. Завдяки чому відстежується відвідуваність сайту, то за якими посиланнями було здійснено перехід, кількість мобільного трафіку. Статистика зберігається в одному місці в системі crm. Дані надаються за всіма джерелами реклами. Google Analytics можна зв’язати із базою даних 1С:Підприємство. Це дозволить бачити не лише витрати, а й прибутки з реклами. Хороший інструмент для аналізу.

Маркетолог може бачити яка реклама є вигіднішою. За допомогою таблиць директор може відстежувати ефективність маркетингової стратегії.

 

 

Можете ознайомитися з цим блоків у нашому оглядовому відео)

 

 

 

 

 

Замовити

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги