веб-студия Софт-Про

Чат боти

Тільки нещодавно хтось міг сказати: «Навіщо сайт моєї компанії?» або «Для чого мені сторінка в соц.мережі?» Але що ми сьогодні бачимо? Будь-який бізнес має як сайт, так і сторінку в соціальній мережі. Ідіть у ногу з часом, чат-бот — це новий ступінь у веденні бізнесу. 

Ще одна цікава фішка, яка допоможе правильно спланувати день. У чат-бот вбудовані різні функції, як нагадування про будь-яку задачу, так і можливість швидкого прорахунку перевезення вантажу.

Існує 2 режими: ” Клієнт “, ” Співробітник “.

Режим “Співробітник”

 1. Дані користувача зберігаються в crm системі – “Картці клієнта”. При зустрічі з клієнтом можна швидко прорахувати вартість перевезення та надати актуальну інформацію клієнту за заданим маршрутом. Не потрібно пам’ятати всі таблиці з тарифами. Чат-бот підтягує вартість із бази даних 1С:Підприємство. Якщо немає тарифів за маршрутом, то вартість прораховується за допомогою спеціальних формул і коефіцієнтів. Розрахунок вартості перевезення відбувається швидко та автоматично.
 2. Можливість контролювати виконання тих чи інших завдань як для себе, так і для інших співробітників.
 3. Можна побачити кількість прострочених та поточних завдань, така функція допоможе грамотно спланувати робочий час.

 

Режим “Клієнт”

 1. у Viber, Telegram, Facebook Messenger клієнт може отримувати актуальну інформацію з наступних питань:
  • місцезнаходження вантажу
  • стан поточних угод
  • заборгованість
 • Для того, щоб відправити запит менеджеру, необхідно ввести маршрут, обсяг і вагу. Заявка формується автоматично, потім менеджер вам передзвонює та обговорюють з Вами всі інші нюанси угоди.
 • Вбудований калькулятор у чат-боті дозволяє заощаджувати час. Не треба чекати, поки менеджер сам розрахує зразкову ціну. Тепер це зробить робот.

Навіщо Вашому бізнесу чат-бот? Ось кілька причин:

 • це ще один спосіб поширення контенту, гарний маркетинговий хід, т.к. у повідомлень у месенджерах високий OpenRate. 
 • висока ймовірність прочитання повідомлень.
 • чат-бот може допомогти клієнту вирішити питання або надіслати менеджеру запит.
 • люди діляться великим обсягом інформації саме при спілкуванні віч-на-віч, так що використання чат-ботів може значно підвищити залученість і лояльність до бренду.
 • Багатьом простіше написати, ніж зателефонувати, оскільки це набагато швидше та зручніше.
 • тенденції такі, що багато користувачів залишають соціальні мережі і переходять в месенджери, тому у чат-ботів хороші шанси на успіх.

Ціна розробки робота залежить від його функціоналу, а також від інтеграції з базами даних і crm системою.

Хочете переконатися, наскільки зручні чат боти? Ось посилання:

Запит з Месенджера потрапляє відразу в ” ”  менеджеру фірми.

А ось так виглядають запити у crm системі

У crm-системі відображається кількість діалогів, а також назва соц.мережі до якої підключений чат-бот. Надається можливість побачити номер телефону, дату останнього повідомлення.

Менеджеру потрібен час, щоб надати відповідь, а бот видає інформацію миттєво. Робот надає цілодобову підтримку. Якщо ж він зможе відповісти, то створить співробітника фірми. 

Чат-бот зберігає час та ресурси. Це must have сьогодні у бізнесі.

Тільки недавно хтось міг сказати: “Навіщо сайт моєї компанії?” або “Для чого мені сторінка в соц.мережі?” Але що ми сьогодні бачимо? Будь-який бізнес має як сайт, так і сторінку в соціальній мережі. Ідіть у ногу з часом, чат-бот – це новий ступінь у веденні бізнесу. 

 

Замовити

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги