веб-студия Софт-Про

Мобільний додаток CRM

Мобільний додаток Soft-Pro CRM – додаткова розробка до основної програми . Тепер працювати із заявками, котируваннями, угодами та клієнтами ще зручніше!

Встановлення програми відбувається за лічені секунди, незалежно від того, на якій системі працює ваш мобільний телефон – Android (повноцінний Web View додаток) або iOS (спеціальна мобільна версія). Для доступу до контенту достатньо невеликої швидкості мобільного інтернету. Залишайтеся на зв’язку з будь-якого місця та керуйте бізнесом максимально ефективно!

 

Додаток дозволяє повноцінно працювати з угодами : додавайте, редагуйте, відстежуйте та обговорюйте інформацію з колегами. Зручна система довідників, фільтрів та пошуку допоможе працювати швидше та ефективніше.

Заповнюйте котирування з будь-якого зручного місця – вибирайте клієнта, тип перевезення, перелік необхідних послуг, джерело, статус та всі додаткові параметри. А створити угоду з успішного котирування можна за 1 клік!

До кожного котирування та угоди прикріплений свій чат між відповідальними співробітниками. Про нові повідомлення з’являються повідомлення на панелі (червона точка), у кожному чаті видно кількість непрочитаних повідомлень та час/відправника останнього коментаря – ми позбавляємо вас шансу втратити важливу інформацію!

 

Фільтри та пошук допоможуть вам зробити роботу простіше і швидше, а налаштування прав користувача дозволяє забезпечити додаткову безпеку даних всередині компанії.

Ми подбали про те, щоб усі основні сутності завжди були у вас під рукою – панель швидкого доступу, виділення головної інформації, можливість згорнути та розгорнути додаткові/масштабні блоки… а якщо вам з якихось причин так не зручно чи просто хочете більшого , ми із задоволенням доопрацюємо додаток під вас! 

 

Оперативно реагуйте на заявки – інтеграція з вашим сайтом, аккаунтами у соціальних мережах та месенджерами. Слідкуйте за контактами і збільшуйте продаж не втрачаючи часу.  

 

Для роботи з програмою не потрібно створювати додаткові облікові записи користувача, всі дані миттєво синхронізуються з веб-версією CRM і основною програмою обліку, а всі головні функції тепер у вас завжди з собою!

 

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги