веб-студия Софт-Про

Клієнтська база

Клієнтська база, важлива складова бізнесу. Тут зберігається історія спілкування з клієнтами, їх контактна інформація. Крім того, це свого роду страховка від втрати клієнтів під час звільнення менеджерів.

Історія контактів

Ви можете побачити всю історію спілкування з клієнтами, при цьому в «Картку клієнта» заходити не обов’язково. Також можна додати або редагувати контакт

Кількість

Ви можете підрахувати кількість клієнтів. Число виводиться у верхньому лівому кутку.

Пошук

Завдяки цій функції можна побачити всю історію контактів із клієнтом. Пошук здійснюється за такими реквізитами як код, найменування, веб-сайт, примітка клієнта, найменування та примітка контактної особи клієнта, а також за номером телефону, email, skype.

Якщо пошук не дав результатів, можна створити новий запис про клієнта.

З’являється вікно, де можна швидко внести всю необхідну інформацію. Також у цьому вікні можна внести “Примітки”, “Результат першого контакту”, а також запланувати наступний телефонний дзвінок. Дата та час дзвінка з’являться у “Розділі задач”.

Фільтри (відбори)

Функція, що дозволяє знаходити клієнта за цікавою для вас інформацією. Наприклад: “Назва компанії”, “Менеджер”, “Послуги” і т.д.

Картка клієнта

У цьому розділі відображається вся інформація про клієнта від назви компанії та завершеної угоди.

Тут вводиться ім’я, номер телефону, назва компанії, примітки, можна додати інформацію, звідки клієнт дізнався про вашу фірму, простежити воронку продажів, який менеджер веде даного клієнта.

 

Контроль дублів

Не можна ввести той самий номер телефону, e-mail. Щоб уникнути видалення/об’єднання записів, слід спочатку скористатися пошуком “Клієнтської бази”, а потім заводити нового клієнта. Якщо компанія у вашій клієнтській базі повторюється, то в crm-системі є можливість об’єднати ці записи. При цьому зберігається вся історія контактів, примітки, угоди.

 

Імпорт клієнтів

У програмі реалізований функціонал масового завантаження клієнтів з файлу EXCEL.

Масові дії з клієнтами

Призначити менеджера певної групи клієнтів.

Надається можливість поставити якесь завдання масово для всіх клієнтів.

Звітність

Цей розділ у програмі дозволяє побачити детальні звіти щодо дзвінків менеджерів, кількості нових клієнтів, створених угод, по відрядженнях та особистих зустрічах менеджерів з клієнтами, а також заявок із сайту

Замовити

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги