веб-студия Софт-Про

Політика конфіденційності щодо обробки персональних даних

Політика обробки персональних даних (далі – Політика) розроблена відповідно до закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010р. № 2297-VI у поточній редакції.

Ця Політика визначає порядок обробки персональних даних та заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних у програмному забезпеченні Soft-Pro CRM.

 

  1. Збір особистої інформації

1.1. Під час реєстрації в програмі ми просимо вас повідомити необхідну особисту інформацію в обсязі, яка є необхідною для надання послуг. Ми залишаємо за собою право вимагати надати додаткову особисту інформацію у разі потреби.

1.2. Soft-Pro CRM може обробляти особисту інформацію на серверах в Україні та інших країнах. В окремих випадках особиста інформація користувачів обробляється за межами країни користувача.

 

  1. Надання доступу до інформації

2.1. Ми не продаємо та не надаємо вашу Особисту інформацію комусь поза компанією ТОВ “Софт-Про”, включаючи нашу дочірню компанію ТОВ “Софт-Про Груп”. Ця інформація надається лише тоді, коли це необхідно для обробки ваших платежів, або якщо це є законною вимогою, наприклад, у відповідь на порядок денний або на незалежний аудит. Будь-яка особа, яка одержала цю інформацію, повинна використовувати її лише з зазначеною метою.

 

  1. Захист інформації

3.1. Ми приділяємо особливу увагу захисту конфіденційності інформації. Ми вживаємо всіх доцільних заходів безпеки для захисту Особистої інформації від несанкціонованого доступу, зміни, надання чи видалення. Такі заходи безпеки включають внутрішній контроль процедур збору, зберігання та обробки даних та засобів захисту, а також фізичні та технічні заходи захисту від несанкціонованого доступу до систем, де зберігаються Особисті дані. 

3.2. Безпека облікового запису також залежить від конфіденційності пароля облікового запису. Якщо ви надасте ваш пароль іншій людині або веб-сайту/програмному забезпеченню, він матиме доступ до вашого облікового запису та вашої Особистої інформації.

 

  1. Доступ до особистої інформації та її оновлення

4.1. Ми робимо все від нас залежне, щоб надати вам доступ до ваших особистих даних і або виправити їх, якщо вони невірні, або видалити по вашому запиту, якщо тільки їх зберігання не потрібно законом або не обумовлено законними діловими цілями. 

 

  1. Зміна цієї політики конфіденційності

5.1. Справжня політика конфіденційності може іноді змінюватися. Зміни, які вносяться до політики конфіденційності, будуть опубліковані на цій сторінці.

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги