веб-студия Софт-Про

Розрахунок вартості перевезень (Онлайн калькулятор)

В особистому кабінеті клієнта існує калькулятор, функціонал якого дозволяє прорахувати маршрут за напрямом, що цікавить. Вартість перевезення розраховується незалежно від виду транспорту: залізниці, авіа, авто, морські перевезення. У цей час у менеджера створюється заявка, що в майбутньому надасть можливість зробити розсилку подібними маршрутами. Усі прорахунки потрапляють у CRM-систему та менеджер продовжує роботу з даною заявкою.

Для розрахунку вартості перевезення ціни беруться з облікової бази даних. Однак, якщо якихось напрямів у базі немає, то для розрахунку використовуються спеціальні формули та коефіцієнти. Надається можливість редагування коефіцієнтів в адмін панелі калькулятора.

Усі прорахунки потрапляють у CRM-систему. Заявка зберігається в базі даних і додається до “Розділу задач” відповідальному менеджеру. Дані клієнта зберігаються у базі даних.

Невід’ємною частиною будь-якого бізнесу є співпраця. “Калькулятор” можна додати на сайт партнера. Наприклад, фірма щось робить, проте залишається питання з доставкою. Заявки з калькулятора потраплятимуть у систему. Що дозволить вам одержувати нових клієнтів.

Щоб не втратити вартість доставки вантажу, можна відправити розрахунок собі на пошту.

Реалізовано зворотний зв’язок з менеджером. Для цього клієнту потрібно залишити заявку, заповнивши необхідні поля введення.

 

Замовити

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги