веб-студия Софт-Про

Весняні оновлення Web CRM

Ми постійно додаємо новий функціонал у Soft-Pro Web CRM, виправляємо недоліки та вносимо візуальні покращення, щоб Вам було зручно та приємно користуватися нашою програмою. 

Весняні оновлення торкнулися:

Розділ “Довідники” – додані контрагенти

Тепер у веб версії є доступ не тільки до клієнтів, а й до підрядників/партнерів різного рівня. Картки можна редагувати/створювати як безпосередньо з довідників, так і безпосередньо в угоді/котируванні.

Розділ “Тарифи” – додані сітки демереджа/детеншена/зберігання та калькулятор розрахунку відповідних платежів

Більше не потрібно вручну розраховувати вартість та термін зберігання/простою контейнерів або суден – просто виберіть всі вхідні параметри і натисніть “Розрахувати”. Класична довідкова інформація завжди доступна для звіряння. 

Гнучке налаштування дашбордів

Ви можете вибрати період та співробітника, а також вимкнути усі непотрібні віджети без звернення до програмістів. А щоб упровадження системи проходило легше, ми додали підказки на робочому столі.

Можливість налаштувати вид статус-бару в угодах та котируваннях

Адаптована версія програмного забезпечення для екранів ноутбуків 

Ми розширили межі модальних вікон, зменшили відступи та розмір шрифтів, перегрупували деякі блоки. Тепер із програмою зручно працювати як зі стаціонарного комп’ютера в офісі, так і з маленького ноутбука з будь-якого місця.


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги