веб-студия Софт-Про

Оновлення другої половини 2021 року для Web CRM

 

Технології швидко розвиваються і ми намагаємося не відставати. Зустрічайте найважливіші оновлення другого півріччя 2021 року!

Фінансові показники та рахунки

  1. План калькуляції у картці котирування та угоди: дохід, витрата та прибуток за кожною послугою; підсумкові показники та перерахунок валюти підсумків;
  2.  У списку угод: план доходу та витрати, запланований та фактичний прибуток, сума заборгованості та фактичних оплат;
  3.  У картці угоди: рахунки для послуг (вибір платника, юридичної особи, договору, виду та валюти оплати, курсу, розрахунок підсумків у валюті платежу та валюті обліку, з ПДВ та без нього)

 

Шаблони ролей для користувачів та підказки

У попередній версії програми кожному користувачеві потрібно було проставляти права доступу вручну, нове оновлення дозволяє це зробити один раз для кожної посади, а потім просто вибирати необхідний шаблон. При цьому у адміністратора системи залишається можливість внести індивідуальні правки для кожного обраного користувача. А щоб не сумніватися в правильності налаштувань, за наведенням на кожен рядок є підказка, що саме дає те чи інше право. 

 

Консоль чатів 

Спілкуйтеся з клієнтами в одному місці – підключіть ваші месенджери до Web CRM та опрацьовуйте заявки клієнтів прямо в системі. У діалозі відображається найменування клієнта та конкретної контактної особи, а також всі підключені месенджери та джерело кожного повідомлення. Вибирайте в який канал відповісти клієнту, не перевіряючи кожну програму окремо! Вести діалог можна від імені менеджера чи бота. Серед готових інтеграцій на даний момент такі системи як Telegram, Viber, Facebook, Jivosite, LeeLoo. 

 

 


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги