веб-студия Софт-Про

Основні новинки WEB CRM у 2021 році

Зміст

  1.  
  2.  
  3.  

 

З радістю пропонуємо вам список основних оновлень для WEB CRM за 2021 рік.

 

1. Оновлення робочого столу

Ви можете вибрати період та співробітника, а також вимкнути усі непотрібні віджети без звернення до програмістів. А щоб упровадження системи проходило легше, ми додали підказки на робочому столі.

2. Нові джерела лідів

Коментарі на вашій сторінці Facebook , повідомлення в месенджер, реакції на рекламні креативи – всі дії клієнтів тепер можна відстежити у CRM системі. Якщо клієнт вже існує, новий лід прив’яжеться до нього, інакше буде автоматично створено нову картку.

Другим новим джерелом лідів є Marquiz . UTM-мітки підкажуть звідки саме надійшов запит (актуально для оцінки ефективності рекламної кампанії), а кольорові ярлики та зручна система фільтрів допоможуть розсортувати всі джерела.

Також до розділу лідів можна додати звернення з таких месенджерів, як Telegram та Viber .

3. Новий розділ «Тарифи» та калькулятор демереджа/детеншена

Додані сітки демереджа/детеншена/зберігання та калькулятор розрахунку відповідних платежів.

4. Нові довідники 

Тепер у веб версії є доступ не тільки до клієнтів, а й до підрядників/партнерів різного рівня – контрагентів. Картки можна редагувати/створювати як безпосередньо у відповідному розділі, так і безпосередньо в угоді/котируванні. Також до кожного підрядника можна прив’язати кілька договорів. 

5. Картка котирування

Ми вже робили окрему докладну , а зараз хочемо нагадати, наскільки це зручний інструмент для ефективної роботи компанії.

6. Відпрацювання завдань через чат-бота

Навіть за наявності зручного мобільного додатка CRM, для “польових” співробітників дуже важливо мати максимально простий інструмент для швидкої реакції на завдання та зміни в системі. Для цього ми розробили чат-бот, що дозволяє відстежувати та відпрацьовувати свої завдання/угоди. 

7. Блок фінансових показників

У картці котирування та угоди було додано план калькуляції для прорахунку доходу, витрати та прибутку за кожною послугою. Підсумкові показники можна призвести до єдиної валюти (облікової, бухгалтерської, валюти оплати). У списку угод було виведено показники планового доходу та витрати, запланований та фактичний прибуток, сума заборгованості та фактичних оплат.

8. Рахунки

Одним з найбільш довгоочікуваних оновлень року, що минає, стало додавання в Web CRM розділу “Рахунки”. Можна сформувати інвойс на оплату послуг з угоди з гнучкими налаштуваннями (вибір виду оплати платника, юридичної особи, договору тощо). У рахунках також відображається валюта, ПДВ, сума без податків, примітки, статуси та багато іншого. Кожен рахунок можна назвати ” Інформативний ” тобто. не створює бухгалтерських проводок на базі. Завантажити рахунок або вивантажити його до кабінету користувача можна в один клік. 

9. Створення угоди з котирування

Щоб відстежити повний цикл взаємодії з клієнтом від етапу “Лід” до завершення угоди, ми не лише додали в систему автозавдання у Планувальник, але й можливість пов’язувати котирування з угодами. 

10. Телефонія

Телефонія включає довідник контактів клієнта і внутрішніх номерів, можливість підключити АТС безпосередньо до Web CRM, запис дзвінків, зберігання історії всіх контактів, можливість поставити завдання і записати коментар до угоди/клієнту прямо під час розмови та багато іншого. 

11. Консоль чатів

Спілкуйтеся з клієнтами в одному місці – підключіть ваші месенджери до Web CRM та опрацьовуйте заявки клієнтів прямо в системі. У діалозі відображається найменування клієнта та конкретної контактної особи, а також всі підключені месенджери та джерело кожного повідомлення. Вибирайте в який канал відповісти клієнту, не перевіряючи кожну програму окремо! Вести діалог можна від імені менеджера чи бота. Серед готових інтеграцій на даний момент такі системи як Telegram, Viber, Facebook, Jivosite, LeeLoo. 

 

12. Шаблони ролей та підказки

У попередній версії програми кожному користувачеві потрібно було проставляти права доступу вручну, нове оновлення дозволяє це зробити один раз для кожної посади, а потім просто вибирати необхідний шаблон. При цьому адміністратор системи має можливість внести індивідуальні правки для кожного обраного користувача. А щоб не сумніватися в правильності налаштувань, за наведенням на кожен рядок є підказка, що саме дає те чи інше право. 

13. Доопрацювання блоку «Чат по угоді»

Хочете відзначити повідомлення як сподобалося чи прочитане? Тепер це можливо в чатах з угоди/котирування. 

14. Універсальний пошук

Ми вже маємо систему розширених фільтрів, а тепер з’явився універсальний пошук – якщо потрібно знайти інформацію максимально швидко. І жодного негативного впливу на швидкість відпрацювання запиту! 

15. Покращена версія для ноутбуків

Ми розширили межі модальних вікон, зменшили відступи та розмір шрифтів, перегрупували деякі блоки. Тепер із програмою зручно працювати як зі стаціонарного комп’ютера, так і з маленького ноутбука. А також ми додали можливість налаштувати вигляд статус-бару в угодах та котируваннях:

16. Доопрацювання мобільного додатка

Мобільний додаток – наш окремий привід для гордості! За 2021 рік ми доопрацювали в додатку блок із заявками та повідомлення, додали автоматичний перерахунок валют, створення угоди з котирування, а також розширили картку угоди фотографіями (для розділу “Авто із США”).

 

Дякую, що вибираєте Soft-Pro! Працюйте ще ефективніше разом із нами у новому році!


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги