веб-студия Софт-Про

О нас

Хто ми?

Soft-Pro CRM - програмний продукт від компанії Софт-Про, спочатку розроблений спеціально для експедиторських підприємств на додаток до конфігурацій Экспедитор. А сьогодні наша CRM-система – незамінний помічник в управлінні діяльністю для організацій будь-яких масштабів.
Історія групи компаній "Soft-Pro" розпочалася у 2006 році з розробки програмних продуктів для експедиторських компаній. А з роками ініціатива, динамічність та цілеспрямованість колективу дозволили розвивати компанії, задіяні у різних сферах діяльності:


У кожен проект наші фахівці вкладають досвід та знання для досягнення максимально високих результатів.Наші клієнти знають, що вони в руках надійної команди!


У нас ви можете:

Отримати ефективне рішення IT-завдань компанії

Придбати ліцензійне програмне забезпечення

Отримати кваліфіковане обслуговування та якісну підтримку від наших сертифікованих
спеціалістів

Підвищити кваліфікацію у Навчальному центрі Softpro

Створити свій сайт, що відповідає сучасним тенденціям

Принципи ведення бізнесу:

Якісні послуги

01

Динамічний розвиток та інновації

02

Клієнт у центрі уваги!

03

Чесне та довірче партнерство з постачальниками, клієнтами, співробітниками!

04

Ефективний бізнес та якісний менеджмент!

05

Кадри – основа нашого бізнесу!

06
Місія:

Наша місія полягає в тому, щоб професійно вирішувати завдання та задовольняти потреби наших клієнтів у галузі інформаційних технологій, допомагати нашим клієнтам знаходити прості та ефективні вирішення складних проблем.

У нашій команді працюють молоді, енергійні, професійні та небайдужі до своєї справи співробітники. Назва компанії не випадково містить слово Pro, яке в англійській мові позначає професіонал.

Заказ звонка

Данные отправлены


ОШИБКА


Заказ услуги