веб-студия Софт-Про

Клавіша Esc в 1С

5хв

19/02/2018

У програмних продуктах 1С:Підприємство клавіша Esc дозволяє закрити активне вікно. Якщо було введено зміни, програма запропонує їх зберегти під час закриття документа.

Також  Esc  можна використовувати для скасування введених даних. Наприклад, якщо Ви в картці клієнта випадково додали контакт і не можете видалити цей рядок, то натиснувши клавішу  Esc , ви скасуйте введення цього рядка. При цьому картка клієнта не закриється.

Нижче наведено відео – приклад використання клавіші Esc. У першому випадку до довідника “Тарифи фрахт” ми вносимо дані, не зберігаючи їх, та натискаємо кнопку Esc. Тим самим програма скасує запровадження суми.

У другому випадку ми вводимо дані зі збереженням їх у рядку. При натисканні клавіші Esc виводиться діалогове вікно для збереження цього елемента довідника.

 

 

 

 


Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги