веб-студия Софт-Про

CRM – Робочий стіл

CRM – Робочий стіл – Розділ задач  – Органайзер

Відкрити розділ задач можна за допомогою кнопки «Планировщик» на панелі Головного меню.

 

Робочий стіл “розділу задач менеджера” є таблицею, в якій відображаються дії поточного менеджера, з різними можливостями відбору.

“Таблиця завдань” на робочому столі відображає завдання менеджера на обраний у календарі період.

Режим « План » призначений для відбору запланованих менеджером завдань. У дужках відображається загальна кількість запланованих завдань на дату, вибрану в календарі.

Режим ” Факт ” відбирає фактично виконані менеджером завдання. У дужках відображається загальна кількість виконаних завдань.

Режим « День » відповідає за відображення планів та (або) фактів за вибраний день у календарі. За певним днем ​​можна переглянути заплановані завдання.

Також є можливість відобразити в Таблиці завдань лише фактично виконані завдання менеджера.

І сформувати загальну таблицю за планами та фактами.

Режим « Тиждень » дозволяє відобразити заплановані або виконані менеджером завдання за тиждень.

Режим ” Борги на сьогодні ” формує список завдань, які не були виконані користувачем після дати їх закінчення. У дужках відображається загальна кількість таких завдань – боргів на вибрану в календарі дату.

 

Реквізит, розташований у верхньому правому кутку робочого столу Розділу задач , дозволяє користувачеві побачити завдання інших менеджерів. Якщо у користувача «АдміністраторБазиКлієнтів», то менеджер з відключеною роллю може переглянути лише свої завдання, або завдання менеджерів, яким він допомагає, якщо такі є, а також ті завдання, в яких він зазначений як учасник.

Якщо у користувача «АдміністраторБазиКлієнтів» або роль “CRM-Адміністратор”, цей користувач має можливість переглядати також і чужі завдання. Натиснувши кнопку вибору менеджера, відкривається довідник «Співробітники», що дозволяє вибрати користувача. Також даному менеджеру доступна можливість побачити загальний список всіх завдань (планів, фактів та боргів) , знявши галочку.


Бічна панель призначена для швидкого доступу до основних функцій.

Кнопка « Оновити » дозволяє оновити сторінку.

Кнопка « Запланувати дзвінок» відкриває таку форму:

Кнопка « Запланувати інше» відкриває форму для створення нового завдання:

«Надіслати» – відправка та клієнтам.

При натисканні на кнопку ” Пошук ” відкривається форма пошуку, в якому можна визначити період та ввести необхідну інформацію для пошуку.

Кнопки, розташовані в нижньому правому куті робочого столу розділу задач менеджера, призначені для друку, вивантаження (збереження) у форматах PDF та Excel, надсилання на пошту у форматах PDF та Excel поточних даних, наведених у Таблиці Завдань.

« Print » – надсилає на друк поточні дані Таблиці Завдань. « Save » – зберігає та відкриває поточну Таблицю Задач у форматі PDF/Excel відповідно. При виборі одного зі значень контекстного меню кнопки « E-mail » відкривається вікно надсилання  . Це вікно вже містить автоматично заповнені реквізити.

 

 

 

 

Замовлення дзвінка

Дані надіслані


ПОМИЛКА


Замовлення послуги